Sayfa 33 -
$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Şu anda biriyle ortak olmak veya bir takım kurmak faydalı olabilir. Bir ilişki, uzun vadeli mutluluk hedeflerine odaklanarak muazzam bir şekilde gelişebilir. Önemli biri, sizin için size dair şeyleri oldukça iyi ifade ederek kurtarıcınız olabilir.  Hayatınızı iyileştiren veya içsel devrimlere yol açan olumlu düşünce ve eylemlere dair ilham alıyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Moralinizi yükseltmeye yardımcı olan bir aydınlanma, anlayış anı veya dikkatiniz için olumlu bir odaklanma yaşayabilirsiniz. Etrafınızdakilere karşı tutuğunuz kini isteyerek bırakmak, birine bir iyilik yapmak, neşenizi yaymak veya birine yardım ya da iltifat etmeyi alışkanlık haline getirmek için gereken ilk adımları atabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

İşte veya hayat pratiğinizde karşınıza çıkan bir sorunu çözmek adeta ilaç gibi gelecek ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Özellikle iyileştirmeler yapmak istediğiniz konularda iş birliğinin gücünü hafife almayın. Bir yanlış anlaşılmayı düzeltme şansının ortaya çıkmasıyla etrafınızdakiler sizin çabalarınızı, yeteneklerinizi veya liderlik yeteneğinizi fark ediyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

İşten veya sağlık arayışından, projeden veya yaşam tarzı düzenlemesinden özellikle ilham aldığınız bir gün olabilir. Fikirleri veya yeni ilgi alanlarını paylaşmak ve eski bir romantizmi veya dostluğu yeniden keşfetmek için cesaret verici bir zaman. Bakış açınız yapıcı ve iyimser, başkalarının işbirliğini hızla çekerek kendinizi güven ve iyi niyetle donatıyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bir arkadaşınızla eğlenmek ve tasasız konulara odaklanmak için iyi bir zaman. Bağlanma, takım oluşturma, bağışlayıcılık veya güven oluşturma gibi pozitif duygularla çevrilisiniz. Aile hayatınızda yakın zamanda özleyeceğiniz anlar yaşanabilir, tadını çıkarın. Eksiklere değil sahip olduklarınıza odaklanırsanız iyi bir durumda olduğunuzu göreceksiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bir sorunu, kırgınlığı veya pişmanlığı arkanızda bırakmaya hevesli olabilirsiniz. Kendinizi daha iyi bir yaşam haline getirmek için neler yapabileceğinizi düşünmenin zamanı geldi. Duygularınızı bastırmak yerine tadını çıkarmayı denemelisiniz. Fikirlerinize karşı büyük bir coşku hissettiğiniz ve destek topladığınız bir gün olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Kendinizi daha olumlu ve kendinden emin bir şekilde ifade ettikçe, diğerlerinden doğru tepkileri alıyor gibisiniz. Yeni biriyle tanışabilir veya zaten hayatınızda olan birinin dostluğundan faydalanabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız şeylerden dolayı birileri, bilginizden ve deneyimlerinizden yararlanmak üzere sizinle iletişime geçebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Sahip olduğunuz bir ilişkiye dair şüpheleriniz kalkıyor. Güven duygusu samimiyeti de beraberinde getirip size güzel bir bağ sunabilir. Günlük rutinlerle daha fazla uğraşmak yerine büyük meselelerle veya küçük detaylarla meşgul olmayı tercih edebilirsiniz. Planlarınız birçok eleştiri alsa da kendinizden başkasını ikna etmek gerekmediğini bilmelisiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün çalışma ve üretme motivasyonuyla dolusunuz. Karşılaştığınız sosyal bir durum, birkaç gün boyunca gündeminizde kalacak gibi gözüküyor. Finans veya iş konusunda yenilenen umut veya iyimserlik için bir neden var gibi görünüyor. Ayrıca, bir iş veya kişisel gelişim programı sizi motive edebilir ve size ilham verebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün daha çok keyif aramaya ve içinizdeki oyunbazı dışarı çıkarmaya yönlendiriliyorsunuz. Olaylarla uyum içinde, iyimser tepkilerle karşılık veriyorsunuz. Köprüler kurmak veya mevcut ilişkileri geliştirmek için mükemmel bir zaman. Hobiler ve eğlenceli aktiviteler odağınızda ve oldukça tatmin edici bir şekilde sonuçlanabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Rutininizde aksayan şeylerle ilgilenmek, birçok sorunun aklınızdan ve yapılacaklar listenizden silinmesini sağlar. Hayatınızda yenilenecek ve tazelenecek şeyler bulma arayışınız, bazı insanların bu duruma alınmasıyla duraklayabilir. Bir süre işlerin aksamasını göze alarak mola vermeli, kendinizi ifade etmek için zaman ayırmalısınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

İnsanlar bugün en iyi niteliklerinizi görmeye daha yatkın. İlgi alanlarınız, bir haber veya gelecek vaat eden umutlarınız hakkında gerçek bir coşku yaşayabilirsiniz. Geçmişte başardığınız bazı şeylere gündeme gelmeniz mümkün. Zevk almak ve hayatınıza iyi şeyler çekmek için harika bir formdasınız.

mersin haber  mersin haber