Sayfa 33 -
$ DOLAR → Alış: 8,32 / Satış: 8,35
€ EURO → Alış: 9,88 / Satış: 9,92

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Kararlılığınız bazı sarsılmalar yaşayabilir, sıkı sıkıya bağlı olduğunuz sınırlarınızda dahi genişlemeler görebilirsiniz. Son zamanlarda hayatınıza kattığınız insanlarla ilişkinizden keyif almış olsanız da artık arkadaşlığın pek de hoş olmayan tarafıyla yüzleşebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Kariyerinizde veya eğitiminizde son zamanlarda elinize geçen fırsatlarla ve üstlendiğiniz sorumluluklarla yükselen bir ivme yakalasanız da bugünü daha çok kendi ihtiyaçlarınıza ayırmanız gerekebilir. Katıldığınız projeler ve ilişkilerde hak ettiğiniz şeyleri talep edin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Aştığınızı düşündüğünüz bazı eski olaylar tekrar su yüzüne çıkmasıyla geçmişin hayaletleriyle uğraşmanız gerekebilir. Ev hayatınızdaki gerilimler tamamen hayal ürünü olmasa da gerçek sebeplerden çok korku ve endişelerinize dayanıyor olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Yakın ilişkilerinize olan güveniniz sağlam delillere dayalı ve hak edilmiş olsa da her şeyin sınırları vardır ve sorunlarınız için çözümleri kendiniz bulmak zorundasınız. Şu anki hislerinizin gerçek duygularınızı yansıtıp yansıtmadığını fark edebilmek için daha dikkatli olmasınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Hayatınızı paylaştığınız insanlarla aranızda bazı büyük amaçlar üzerine gerilimler yaşanabilir. Uzun vadeli planlarınız hakkında kararsızlık ve endişe hissedebilirsiniz. Kendinizi bağlı hissettiğiniz bir yerden daha iyi bir yaşam için ayrılma fikri bir süre kafanızı kurcalayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Günlük hayatınızın uzun vadeli planlarınızla çeliştiğini fark etmek doğru yolda olup olmadığınızla ilgili sorgulamalara itebilir. Sorumluluklarınız zaman alsa da hayallerinizin önüne geçemeyecektir. Organize olup stratejik hareket etmeye çalışın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Gün içerisinde yaşadığınız görece basit olaylar sizi derin düşüncelere ve sorgulamalara itebilir. Dönüşüm, şifa, farkındalık kelimeleri gününüzü kapsayacaktır. İçinizdeki sevgiyi ve ilhamı çoğaltmak için ne gerektiğini bulmaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Sınırlı kaynaklar sizi ev ve iş hayatınız arasında bazı seçimler yapmaya zorlayabilir. Bu seçimi kendi önceliğinize değil zorunluluklara göre yapmanız gerekebilir. Oldukça hızlı ve yoğun bir gün geçirseniz de bazı planlara sadık ve kararlı kalmanız iyi olacaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Hayallerinize ulaşmanız için izlemeniz gereken yol, bugün açık bir şekilde önünüze serilebilir. Aynı yolları yürümüş kişilerin sözleri sizin için motivasyon kaynağı olacaktır. Bütünün, parçaların birleşiminden oluşması bugün hatırlamanız gereken bir felsefe.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Kararlılığınız ve ruhsal gücünüz eşsiz olsa da her zaman tek başınıza savaşmak zorunda hissetmeyin. Kendinizi korumak için hayatınıza kabul ettiğiniz insanlar konusunda dikkatli olmakta haklı olsanız da fırsatları kullanabilmek için daha açık bir yapıda olmanız gerekiyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Geçmişinize dair tekrar ortaya çıkan anılar olumsuz duygular getirmek zorunda değil, kat ettiğiniz mesafeyi ve ilerlemenizi görmek için bir hatırlatıcı olabilir. Kendinizi takdir etmeniz gereken yeri bilin ve ödüllendirin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bir süredir kafanızı karıştıran ve duygularınızı yoran durumlar artık bir sonuca varıp dinlenmenize imkan verebilir. İnsanların sözlerinin moralinizi bozmasına izin vermeyin. Etrafınızdakilerden çok fazla şey bekliyor olabilirsiniz.

mersin haber  mersin haber