Sayfa 33 -
$ DOLAR → Alış: 19,14 / Satış: 19,22
€ EURO → Alış: 20,83 / Satış: 20,91

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün seyahat etmek size hem dış hem de iç dünyanızda keşiflerle dolu bir macera sunabilir. Tek başınıza çıktığınız bir yoldan bir hayat arkadaşıyla dönmeniz çok olası. Koç burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Geçmişinizde yaşadığınız bazı tartışmalar bugün tekrar gün yüzüne çıkabilir. Tamamen çözülmeden gündemden düşmüş konular, üzerine birikenlerle birlikte bir hücum atağı oluşturabilirler. Boğa burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün ev hayatınız gündeminizde. Yaşam alanlarınıza yeni bir düzen getirmek, bir değişiklik yapmak gibi planlarınızı bugün hayata geçirebilirsiniz. Bu dönüşüm hali sadece maddi dünyayla sınırlı kalmaz. İkizler burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Çevrenizden aldığınız sinyalleri yanlış okuma ihtimalinizin oldukça yüksek olduğu bu günde size söylenmemiş hiçbir şeye cevap vermemeye çalışın. Zihniniz her şeyi gri bir sisin ardından gözleyerek sizi yanlış yönlendiriyor olabilir. Yengeç burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Şimdi, sizi geride tutan bütün alışkanlıklara veda etme zamanı. Yaşadığınız olaylar karşısında şikâyet etmeyi bırakıp harekete geçtiğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu enerjik ve verimli zaman diliminde, bütün ihtimalleri gerçekleştirmek yerine sizin için gerçekten önemli olanlara odaklanmaya çalışın. Aslan burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bazı insanları önemsediğinizi yeteri kadar belli etmiyor olabilirsiniz. Günlük hayatın koşturmacasının içinde, değer verdiğiniz ve karşılığında değer gördüğünüz insanlarla aranıza bazı mesafeler girdiğini biraz geç de olsa fark edebilirsiniz. Başak burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Son zamanlarda kendinizi biraz yalnız hissediyor olabilirsiniz. Bu, kimsenin olmadığı değil; kuru kalabalığın çok olduğu bir yalnızlıktır. Yine de etrafınızdaki insanlar bunu sorumlusu olamaz. Üzüntünüzü öfkeye dönüştürmeden, gerçek kaynağı bulmaya yönlendirmeye çalışın. Terazi burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün önünüzde sonsuz ihtimaller uzanıyor ancak siz muhtemelen, en isyankar olanı seçeceksiniz. Kendinizi ve özgürlüğünüzü kanıtlamak istediğiniz birileri var ancak bunun için en doğru yol bu olmayabilir. Akrep burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

En iyi ilişkiler bile belirli bir özen gerektirirler. Kopamayacak bağlarınızın olduğu aileniz veya aileniz kadar yakın gördüğünüz arkadaşlarınız bir süredir ihmal edilmiş hissediyor olabilirler. Yay burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Siz olumlu bir enerji saçtıkça yeni fırsatlar sizi buluyor ve bu durum sizi daha da keyiflendiriyor. Ne veriyorsanız birkaç mislini geri alıyorsunuz. Kendiniz için istediğiniz kadarını çevreniz için de istiyor ve bunu sağlamak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Oğlak burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Maddi konularda her zamankinden daha hırslı olabilirsiniz ve bunu için daha iyi bir zamanlama olamazdı! Bugüne kadar verdiğiniz emeklere şahit olmayan insanlar şimdi sizi her şeye kolayca erişen ‘şanslı’ biri olarak görebilir. Kova burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün enerjinizi ilişki cephesine yöneltmeniz gerekebilir. Süregelen tartışmaları görmezden gelmek kimseye fayda getirmez. Özellikle birlikte yaşadığınız veya çalıştığınız insanlara bir probleminiz mevcutsa dişinizi sıkıp bu konuyu çözmek en doğrusu olacaktır. Balık burcunun günlük yorumunun devamını ve yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumak için tıklayın!

mersin haber  mersin haber