Sayfa 33 -
$ DOLAR → Alış: 17,17 / Satış: 17,24
€ EURO → Alış: 17,57 / Satış: 17,64

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bereketli kazançlar bugün hızlı başlangıçları takip edebilir. Mali durumunuzda yeni bir istikrar yaratmaya ve hayatınızdaki insanlarla bağlantı kurmaya odaklanmış bir zihinle, daha sıkı dostluklar ve duygusal olarak yakın ilişkiler kurmak için başkalarıyla kurduğunuz bağları geliştirebilirsiniz. Tüm sırlarınızı dökmek veya büyük sözler vermek zorunda değilsiniz, sadece onlara değer verdiğinizi ve size ihtiyaç duyduklarında yanlarında olacağınızı gösterin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bir süredir sırasını bekleyen işleri halletmenin zamanı geldi! Muhtemelen yeniden canlanmış hissediyorsunuz ve beyniniz şimdi daha hızlı çalışabilir, bu yüzden bu gücü kullanın ve bir süredir beklettiğiniz yapılacaklar listesini bulun. Bu enerjiye her zaman erişemeyebilirsiniz, bu yüzden ertelediğiniz tüm zor görevleri bitirmek için ondan yararlanın. Onları bitirdikten sonra, omuzlarınızdan bir yük kalkmış gibi hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün çevrenizdeki insanlardan ilham alabilirsiniz. Size tavsiye veya ilham vermeyi beklemediğiniz kişiler, yaşam tarzınızda seviye atlamanız için sizi motive edebilir. Ayrıca, bir zamanlar soğuk ve durgun olan durumların ısınmaya başladığını ve ilerlemeye başladığını görebilirsiniz. Hayat, hızlanmaya başladığında hızıyla sizi şaşırtabilir, bu yüzden ona ayak uydurmaya hazır olun!

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Kaygı, en derin duygularınızı iletmenizi engelliyor olabilir. Hatta bu durum hedeflerinize ulaşma yeteneğinizi bile etkileyebilir. Örneğin, oyunculuk yapmayı hayal ediyor ama insanların önünde durmaktan korkuyor ya da bir sırdaş arıyor ama birinin size yaklaşması ve bu yakınlığı size zarar vermek için kullanması ihtimalinden korkuyor olabilirsiniz. Korkunun kazanmasına izin vermeyin! Bunun yerine, kendinize küçük bir adımla ideal geleceğinize doğru ilerleyebileceğinizi gösterin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Perde arkasındaki çalışmalarınız her an tanınabilir. Kimsenin dikkatini çekmeden emek veriyorsanız, emeğinizin meyveleri neredeyse hazır olmalıdır. İnsanlar muhtemelen bunları yakın zamanda fark edecek! Karanlıkta başarmaya çalıştığınız şey eninde sonunda gün ışığına çıkacaktır. Otorite figürleri, asıl işi kimin yaptığını görmek için dikkat etmeli ve çabalarınızı not etmelidir. Henüz karşılık alamadığınız için emeklerinizden vazgeçmeyin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Şimdi sosyal hayatınızı genişletmek daha kolay ve sorunsuz olmalı. Hayat sizi farklı yönlere çekerken arkadaşlar gelir ve gider, ancak artık hayatınızda kalan boş sosyal alanları doldurmanın zamanı gelmiş olabilir. Her zaman yalnız olmanız gerekmiyor ve bazı aktivitelerin birlikte yapılması için bazı insanlara ihtiyaç var. Hâlihazırda sahip olduğunuz bir arkadaşınız aracılığıyla biriyle tanışıp tanışamayacağınıza bakın ya da dışarı çıkıp kendi başınıza eğlenceli bir şeyler yapın. Orada yeni biriyle tanışabilirsiniz!

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Yeni bir dönemin zamanı gelmiş olabilir. İçsel bir değişim geçirmiş olabilirsiniz ve şimdi bunu yeni bir görünüm veya tavırla dışarıda temsil etmek isteyebilirsiniz. Tarzınızı yeniden icat etmek zor olabilir, özellikle de bir süre belirli bir görüntüye takılıp kaldığınızda. Bununla birlikte, size işlerin ters gittiğini söylüyorsa, kalbinizi dinleyin. Teslim olun ve artık size mutluluk vermeyen her şeyi değiştirmek için kendinize izin verin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Sevilen biriyle bir macera harika bir fikir olabilir! Rutininiz aynı eski sıkıcı şeyler gibi geliyorsa, aksi takdirde hayat ne kadar sorunsuz ilerliyor olursa olsun, bu ilişkinize sıkıcılık getiriyor olabilir. Bu bir aile üyesi, bir arkadaş veya hatta önemli bir kişi olabilir. Bu kişi sizin için kim olursa olsun, şimdi onunla anılar biriktirdiğinizden emin olmalısınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Şu anda en derin duygularınızı gizlemekte çok iyi olabilirsiniz, böylece kimse onları sizi incitmek için kullanamaz ancak bunu yapmak bir süre sonra kimsenin sizi gerçekten tanımıyormuş gibi hissetmeye başlayabilir. Evren, size yakın birine açılmanızı teşvik ediyor. Bugün içsel duygularınız hakkında konuşmak kolaylaşabilir ve sonrasında bu kişinin size de açılmasına izin verebilirsiniz. Bu, ikinize de garip hissettirecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

İlgi çekici biri şu anda radarınıza girebilir. Bu yeni bir arkadaş veya hatta romantik bir ilgi olabilir. Her iki durumda da, çaba harcarsanız, muhtemelen ilişkinizi derinleştirme fırsatınız olacaktır. Bu, hemen kucağınıza düşen bir şey olmayabilir, ancak çabanız ve kendinizi ortaya koymanız size kapılar açabilir. Son zamanlarda onlar hakkında çok düşünüyor, ancak düşüncelerinize göre hareket etmiyor olabilirsiniz. Şimdi bunu değiştirmek üzere yola çıkın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Özellikle son zamanlarda gerçekten çok çalışıyorsanız, biraz kaçamak yapmanın ve rahatlamanın zamanı gelmiş olabilir. Bu, yalnız bir gezinti, romantik bir tatil veya arkadaşlarla bir gezinti olabilir. Sadece rahatladığınızdan ve enerjinizi tercih ettiğiniz şekilde yenilediğinizden emin olun. Bir günlük tembellik, size çalışmaktan fazlasını kazandırabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bilgi güçtür ve siz şu anda oldukça güçlü olabilirsiniz. Zihniniz yeni şeyler öğrenmeye ve yeni konulara odaklanmaya daha yatkın olabilir, bu nedenle bu, çalışmak ve öğrendiklerinizi gerçekten akılda tutmak için harika bir zamandır. Belirli bir sınıfta olmasanız veya bir diploma için çalışmasanız bile, bu zamanı ilginizi çeken şeyleri öğrenmek veya kendinizi geliştirmek için yeni bir beceri kazanmak için kullanabilirsiniz. Pişman olmayacaksınız.

mersin haber  mersin haber