Sayfa 33 -
$ DOLAR → Alış: 13,49 / Satış: 13,54
€ EURO → Alış: 15,23 / Satış: 15,29

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Teslim etmeniz gereken bir proje veya yetiştirmeniz gereken başka bir konuda gerekli motivasyonu elde edemiyor olabilirsiniz, böyle bir durumun altından kalkamayacağınızı düşünüyorsanız bazı arkadaşlarınızdan yardım istemek hem işlerin hallolmasını hem de eğlenceye vakit kalmasını sağlayabilir. Genel olarak zorlandığınız konularda başka birinin faydasını görebilirsiniz. Sosyal ortamlarda yalnız kaldığınızı düşünüyorsanız, size yeni insanlar getirebilecek olan aktivitelere yönelebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

İnisiyatifi başkalarına bırakın ve olacaklara karşı sabırlı olun. Sadece erişilemez bir rol oynamayın; aksi takdirde tüm potansiyel yenilikleri korkutup kaçırabilirsiniz. Her şeyi kontrol etmek zorunda değilsiniz, karar konusunda başkalarına da yer verin. Sizinle iletişime geçmek isteyenlerin teklifleri üzerine çok düşünmeyin, bir şans verin ve size uymuyorsa, onu bir daha görmek zorunda değilsiniz. Temiz hava, özellikle uyumadan önce kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Hem kariyeriniz hem de aşk hayatınız konusunda fazla itaatkarlığın sonuçlarına katlanıyor olabilirsiniz. Fikrinizi söylemekten ve kendiniz olmaktan korkmayın. Aksi halde asla istediğinizi elde edemezsiniz. Şu an sizin için halledilemeyecek bir problem gibi duran şeyi nasıl çözeceğinizi çok geç öğreneceksiniz. Mümkünse bir geziye çıkmak, hiç değilse ev içerisinde bazı planlar yapmak sizi zihinsel olarak rahatlatır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bazen öyle bir heyecanlanabilirsiniz ki, etrafınızdakileri fark etmeyi bırakırsınız ve tüm dikkatinizi, düşüncelerinizi ve enerjinizi bu fikre adarsınız ancak bugün bu histen kaçınmalısınız. Düşüncelerinizle tek başınıza boğuşmayın. En iyi arkadaşlarınızla ilişkilerinizi tartışın. Sizi anlayacak ve muhtemelen iyi bir tavsiye vereceklerdir. Yine de bazı şeyleri söylemeden önce biraz düşünmek başınızı birçok beladan koruyabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Belki birkaç kelimeyi yanlış yorumladınız. Gereksiz yanlış anlamalardan kaçınmak ve bilmeden düşmanlar edinmek için açıklama istemekten korkmayın. Endişelenmenize gerek yok; her şeyi kolayca düzeltebilirsiniz. Kıskançlık duygusuyla vakit kaybetmeyin çünkü şu an sahip olmasanız da katlarıyla elde edebileceğiniz şeylerden bahsediyorsunuz. Bugün, unutamayacağınız ilginç anlar yaşayacaksınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

İlgi odağı olmaktan ve toplum içinde olmaktan hoşlanıyor olabilirsiniz ancak partnerinize de dikkat etmelisiniz. İlginizi kesinlikle takdir edecekler ve güzel bir akşamın ardından artık ilişkiniz için endişelenmenize gerek kalmayacak. Başlangıç seviyesindeki sağlık sorunlarını küçümsemeyin; daha sonra daha kötü bir şeye dönüşebilir. Bugün büyük bir ev temizliğine girişebilir veya bazı eşyalardan kurtulmaya çalışabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Arkadaşlarla konuşurken ve sadece şaka yaparken bile dilinize çok dikkat edin; kimin dinlediğini asla bilemezsiniz. Bu dikkat gelecekteki bazı büyük sorunlardan kaçınmanızı sağlayabilir. Tüm kariyerinizi etkileyebilecek önemli bir kararla karşı karşıya kalacaksınız. Tüm seçenekleri dikkatlice tartın ve acele etmeyin. Fiziksel gücünüz zihinsel durumunuzla sınırlıdır. Rahatlayın ve mola verin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün sorun yaşamamanız için her şey yapılıyor. İlişkileriniz son zamanlarda tökezliyorsa, sonunda daha iyiye doğru gitmeye başlayacaksınız. Pozitif enerji yayıyorsunuz, bu yüzden bugün flört etmek için doğru gün olabilir. Daha sosyal olun, yeni arkadaşlar edinebilir, hatta ruh eşinizle tanışabilirsiniz. Kötü alışkanlıklardan vazgeçmenin tam zamanı.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Etrafınızdaki herkese içinizde ne olduğunu gösterin. Her şeyi ortaya koymak için maksimum eforu gösterin. Çabalarınızı ve enerjinizi kaç kişinin fark edeceğini göreceksiniz. Belki istenmeyen bir ilgi bile görebilirsiniz ancak buna takılmayın. Bugün yapacak şeyiniz o kadar çok ki, önemli bir şeyi kolayca unutabilirsiniz. Listelemeyi ve kontrol etmeyi unutmayın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün sözlerinizi çok dikkatli seçmeniz gerekecek, ince buz üzerinde hareket ediyor gibi hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi yanlış yorumlarlarsa diğer insanları üzebilirsiniz. Son birkaç gün içinde çok çalıştıysanız, bir gün mola verin ve kaybettiğiniz enerjiyi yeniden toplayın. Bir iş görüşmesi veya başka bir önemli toplantı sizi bekliyorsa, kendinizi hazırlamak için yeterli zaman ayırın. Hiçbir şeyi küçümsemeyin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün beklentileri mütevazı tutmakta fayda var, daha günlük işler ve küçük görevlerle uğraşabilirsiniz. Eğer bir çatışma çıkarsa, kaçmaya çalışmayın. Makul argümanlar her şeyi yoluna koyabilir. Akrabalarınız, hakkınızda bazı söylentiler duymuş olsalar da bunlara inanmadan önce size danışmak isteyebilirler. İş yerinde daha yüksek bir pozisyon için girişiminize başlayabilirsiniz. Yolunuz oldukça açık.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Mutluluğun kucağınıza düşeceğini düşünmeyin. Elbette her insanın hayalleri ve idealleri vardır, ancak amacınıza ulaşmak için hiçbir şey yapmazsanız veya çok az şey yaparsanız yazık olur. Belirsizlik sizi gerçeklerden daha çok rahatsız eder. Bu nedenle, hoşunuza gitmese bile partnerinizle dürüstçe konuşmalısınız. Kendinizi şımartmak için pişmanlık duymayın, bunu hak ettiniz.

mersin haber  mersin haber